Leshohet banesa me qira ne Dardani me tri dhoma fj

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani me tri dhoma te gjumit.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 450euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim