Leshohet banesa me qira ne Dardani te "Santea"

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani te Santea
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani te "Santea", banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 60m2, ka dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe shume e pershtatshme per ndonje cift. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim