Leshohet banesa me qira ne L. e "Muhaxhereve"

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia e Muhaxhereve
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne L. e "Muhaxhereve", afer hotel "AFA", banesa eshte ne katin e pare me siperfaqe prej 65m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim