Leshohet banesa me qira ne Qender perballe 92-shit

Jepet me qera nga: Omega 15 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Qender perballe 92-shit, banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 75m2, ka dhome dite, kuzhine te vecante, dy dhoma te gjumit, banjo dhe dy ballkone. Banesa eshte e renovuar, dhe eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Cmimi eshte 550 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim