Leshohet banesa me qira ne rrugen "B" te "Royal"-i

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga "B"
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne rrugen "B" , ndertese e "Royal"-it, banesa eshte ne katin e trete me siperfaqe prej 100m2, ka dhome dite, kuzhin, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe posedon te gjitha paisjet e nevojshme shtepiake, nxemje qendrore te qytetit. Cmimi eshte 350 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044518 550 / 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim