Leshohet banesa me qira te "4 Llullat"

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: 4 Llullat
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te "4 Llullat", afer shtepise se Bajram Kelmendit, banesa eshte ne katin e gjashte, posedon lift, me siperfaqe prej 60m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe leshohet per ndonje cift ose familje. Cmimi eshte 270 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim