Leshohet banesa me qira te 'ALBI" market

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: afer "Sllovenia Sport"
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te 'ALBI" market mbrapa "Sllovenia Sport", banesa eshte ne katin e trete me siperfaqe prej 60m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo, ballkon. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet. Banesa leshohet vetem per cift ose familjare. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim