Leshohet banesa me qira te "Royal"-i

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te "Royal"-i, banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe prej 98m2, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon. Banesa eshte komplet e mobiluar, ka nxemje qendrore me termokos. Cmimi eshte 350 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim