Leshohet banesa me qira te shkolla "Teknike"

Jepet me qera nga: Omega 05 Qer 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: te shkolla "Teknike"
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te shkolla "Teknike", banesa eshte ne katin e dyte me siperfaqe prej 75m2, sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon. Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr.:044518550 dhe 045 40 12 12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim