Leshohet gasonjere me qira

Jepet me qera nga: Gazi 10 Sht 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Gasonjere me qira k. 2 dhe 3 , te sllovenia sportit mbrapa Hotel Siriusit me mobile.
Banes me qira te Teatri Dodona me mobile k. 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim