Leshohet kati i shtepis me qera prapa Teatrit#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 165 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i shtepis me qera prapa teatrit. Kati i shtepise eshte mjafte i pershtatshem dhe ka hapsire mjafte te madhe per banim. Shtepia ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) (3) Dhoma te gjumit
4) Banjo
5) Oborr

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim