Leshohet me Qira Gasinjerka ne Ulpian

Jepet me qera nga: Bujar 06 Sht 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Gasinjerka me qira ne katin e 4 komplet e ronovuar dhe e mobiluar siq shifet edhe ne foto
Info 044-440-901 edhe viber
049-799-723
Mund te thirrni deri ora 23
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim