Leshohet me qera banesa 45m2(garsoniere) ne dardan

Jepet me qera nga: Omega 19 Qer 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: dardani
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 45m2(garsoniere)
Banesa ka 1 dhome gjumi,dhe kuzhin te veqant.
Qmimi 200euro.
Per me shume informata:
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim