Leshohet me qera banesa ne Dardani #iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ibro Grouo 28 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Leshohet me qera banesa ne Dardani
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen dardania. Banesa gjendet tek bas trade perball Viva fresh store. Banesa ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhine. Banesa leshohet per familjare dhe per studenta. Te gjith te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 dhe
045/591-945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim