Leshohet me qera banesa ne Lakrishte#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani - Lakrishte
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa ne Lakrishte. Banesa eshte mjafte e mire dhe e banueshme si per familjar ashtu edhe per studenta. Banesa eshte mjafte e madhe ku ka kete renditje:

1) Sallon
2) (2) Dhoma Gjumi
3) Kuzhine
4) Shpajz
5) Banjo
6) Parahyrje

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim