Leshohet me qera banesa ne Qender perball Grandit.

Jepet me qera nga: Omega 18 Mar 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa ne Qender perball Grandit.
Banesa ka 45 metra katror. Nje dhome te dites, nje kuzhine, nje
banjo dhe ballkon. Eshte e mobiluar.
Banesa gjendet ne sheshin "Zahir Pajaziti", tek ish shtepia e vjeter e mallrave. Kati IV, me lift.
Qmimi 270euro.
Per me shume info:
045-627-018
045-40-12-12
044-518-550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim