Leshohet me qera banesa tek Parku i qytetit#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ibro Group 28 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Tek Parku i qytetit
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa tek parku i qytetit. Banesa eshte ndertim i ri dhe ka nje pamje mjafte te mire. Banesa ka nje hapsire mjafte te madhe per banim ku ka kete renditje :

1) Sallon-Kuzhine
2) (2) Dhoma gjumi
3) Banjo
4) Ballkon

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim