Leshohet me qera

Jepet me qera nga: Shkumbin Gashi 30 Sht 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa 3 dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana . Banesa ka 3 dhoma, kuzhinen dhe terracen . Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta nr te tel: 049 235 462 she 045 850 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim