Leshohet me qira 2 dhomeshe te Qafa

Jepet me qera nga: Vlora 28 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi i Apartamentit
- Banesa është në katin e 5 te qafa, rruga UQK.
- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + banjo + ballkon.
- Ka një dhomë dite të re moderne
- Makinë për larjen e rrobave, kuzhina me paisje moderne
- Gjendet ne zonen qendrore, ka qasje ne transport publik dhe ka furnizim te ujit te rregullt
- Nxemje qendrore me radiator
- Minimarketi gjendet poshtë objektit banesorë
- Lifti eshte modern dhe punon me kartela.

-Pagesa e qerase eshte 350.00 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim