Leshohet me qira banesa luksoze ne Pejton

Jepet me qera nga: Omega 06 Qer 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa luksoze ne Pejton, banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe prej 140m2, ka dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo + wc, dy ballkone. Banesa eshte shume bukur e mobiluar, ka pamje ne tri ane te objektit, ka ndriçim te mjaftueshem natyral. Ka nxemje qendrore, uje 24 ore. Cmimi eshte 1200 euro me te gjitha shpenzimet e perfshira.
Per me shume info: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim