Leshohet zyra me qira ne Qender, ne katin e pare

Jepet me qera nga: Omega 15 Jan 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet zyra me qira ne Qender, ne katin e pare, me siperfaqe prej 70m2, ka tri hapesira pune, banjo, dy ballkone. Zyra ka pamje ne te dy anet e objektit, eshte totalisht e renovuar dhe e mobiluar per zyre, ne gjendje shume te mire. Ka pozite shume atraktive dhe shume e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie. Cmimi eshte 800 euro plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim