Leshoj Banes me Qera ne Dragodan

Jepet me qera nga: Agjencioni Kalabria Sot 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banes ekstra te rregullume ne Dragodan te kumuna re banesa esht ne katin e 6 ka ashensor dhe uje 24h
Banesa ka ket renditje:
Sallon me Kuzhin
Dhom Gjumi
Banjo
Terac
Tel: 044 442 969 ose 049 556 695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim