Leshoj Banese me qira te mobiluar ne lagjen mati 1

Jepet me qera nga: Nuri 21 Maj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja mati 1, Rr.Ymer Elshani
Sipërfaqe: 81 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Jap Banese Me Qera te mobiluar ne lagjen Mati 1 , Shume Afer Shkolles fillore "Pavarësia", e ndertuar nga VG Construction. banesa eshte ne katin e 2'të, eshte 81meter katrore, ka:sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo+WC ndaras, shpajz dhe 2 ballkona. ka lift digjital , uje rryme 24ore, po ashtu mobiliet jane te reja, mund te vini ta shihni ne gjdo kohë. numri i tel/ 044279391 ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim