Leshoj Banese ne lagjen Arberi

Jepet me qera nga: arber Sot 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira Banesa te Ndertesat e Tregtise perball ICO-se. Banesa eshte ne Katin e Pare te Nderteses dhe eshte Teresisht e Mbiluar. Permban Nje dhome Gjumi, Korridor Banjo, nje Dhome Dite se bashku me Kuzhin dhe nje Ballkon. Posedon Deren e Blinduar.
Kontakt_Viber-Arberi

045 19 00 19 & 044 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim