Leshoj Super banese me qira me dy dhoma gjumi

Jepet me qera nga: arber 19 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesa qe ka 78 metra katror
Dy dhoma gjumi
Sallon me kuzhine.
Banjo,
Ballkon
Korridor
Banesa gjendet ne lagjen Mati 1 ,ne rrugen Ndue Perlleshi, lidhet me rrugen B,ne kompleksin banesor 'Labi Invest'.
Banesa eshte e re dhe me mobile te reja.
Cmimi i diskutueshem per qiramarres afatgjate.

Kontakt-Viber_
045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim