Leshoj apartamentin me qira

Jepet me qera nga: Urim Abdullahu 21 Qer 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane rr.Cajupi Prishtine
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Apartamenti eshte ne katin e 7-te, ashensori ka mirembajtje te rregullt dhe punon 24h, faturat e ujit, rrymes dhe mbeturinave jane te gjitha te paguara dhe jane me 0 borgje.
Apartmenti ka pamjen kah lindja...

Ju lutem vetem persona serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim