Leshoj banes me qera ne breg diellit

Jepet me qera nga: Besar 31 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne breg diellit te banesat e kauqe afer ambullantes. Banesa ka sallon, kuzhin, dhom te fjetjes dhe terasen dhe gjendet ne katin e dyte. Banesa eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim