Leshoj banes me qira _2 dhoma gjumi _4 LLULLAT

Jepet me qera nga: arber 26 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: 4 LLULLAT
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira te 4 Llullat mbrapa bankes KEP , banesa esht e mobiluar shum mire , eshte ndertim i ri dhe posedon ashensor , banesa eshte ne katin e IV dhe eshte 70m2.
Banesa Posedon:
- 1 dhome gjumi me krevat 2-sh
- 1 dhome tjeter me krevat 1-sh
- sallonin dhe kuzhinen
- banjo
- shpajz dhe
- ballkonin.
Preferohen familjare, nderkombetare.

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim