Leshoj banes me qira QENDER

Jepet me qera nga: arber Sot 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne qender te Prishtines te Swiss Diamond
e mobiluar 60m2
Banesa posedon:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim