Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: PM 21 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera, ne lagjken Mati 1. Banesa gjendet afer keshillit Gjyqesor te Kosoves. Posedon sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Leshohet me ose pa mobilje. Cmimi 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim