Leshoj banesen me qera bregu i diellit mati 1 alko

Jepet me qera nga: Shemi 02 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera posedon: 2 dhoma gjumi,dhome dite me kuzhin,2 banjo shpajz ballkon kati perdhese(0) e pershtatshme per zyre noteri ordinanc etj Banesa eshte e re e pa perdorur,e pa mobiluar mund te mobilohet me marrevshje,tel dhe viber 045472008 flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim