Leshoj banesen me qera mati 1 alko-impex

Jepet me qera nga: Shemi 19 Dhj 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera 88 m2 mati 1(banesat e alko-impex)posedon:
Sallon+kuzhine
2 dhoma gjumi-(njera dhome e gjumit me banjo personale)
2 banjo
Shpajz
Ballkon
Garazhe
Parking para baneses
Banes eshte e re ende e pa perdorur me te gjitha mobilet e reja, tel 045472008 dhe viber +37745472008 flm gjendet ne katin perdhes siq shihet ne foto, kati (0),objekti eshte i sigurar extra me kamera sigurie:hyrje ne objekt me kartel,kamera sigurie pr parkingje,ne koridor,lift dhe ne garazha,uje 24 ore,
Poashtu shes banesen 65.44 m2 kati 3 extra ndertim,me leje ndertuese,leje urbanistike,etj flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim