Leshoj banesen me qira

Jepet me qera nga: Elvin 19 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Breg te Diellit, banesat e Hinta te furra e Qerimi 2
Banesa posedon:
2 dhom gjumi
1 banjo
Sallon dhe kuzhine
2 ballkon
e mobiluar mire

Për më shumë informata:
044332640 (Viber)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim