Leshoj lokal me qera ne Dragodan

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 19 Jan 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan, përball Ambasades së Amerikës
Sipërfaqe: 320 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj lokal me qera ne Dragodan, përball Ambasades së Amerikës.

Lokali eshte ne katin perdhes dhe ka hapsir te mjaftueshme per cfardo veprimtarie.

045319625
sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim