Leshoje BANES me QIRA ne Qender te Grandi

Jepet me qera nga: Ilirjana 04 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Komuna: Prishtinë

Banesa eshte te Grandi eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

2- Dhoma gjumi
1- Dhome dite
- Kuzhine
- Banjo dhe
- Ballkoni

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim