Leshojm Banese me Qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 19 Sht 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshojm Banese me Qira ne Dardani (Rr. Xhemajl Mustafa) ne katin e 2. Banesa ka 90 m2 me: Dhoma e dites me Kuzhin, 2 dhoma te Gjumit, Shpajz i madh dhe 1 Banjo. E mobiluar komplet.
Cmimi: 350 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim