Leshojm banes me qera në Dragodan

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli 19 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo WC terase.
Banesa është kompelt e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Banesa gjendet në katin e II.
Çmimi : 400 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim