Leshojm banes me qira te Siriusi

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka tri dhoma gjumi sallon kuzhine dy banjo dy ballkona.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e emobiluar e gatshme per banim.
Cmimi: 500 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim