Lokal me qera ne Dragodan, Afer Komunes se Re #004

Jepet me qera nga: 12 Maj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan, afer Komunes se Re
Sipërfaqe: 165 m2
Komuna: Prishtinë
Lokal me qera ne Dragodan, Afer Komunes se Re #004.


Lokali gjendet ne katin perdhes, dhe eshte e pershtatshme
per zyre, depo farmaceutike, ordinance, depo etj.
Lokali ka nje Toalet, hapsir per parking te mjaftueshem, uje 24h.

Per me shume oferta, ju lutem te na vizitoni ne faqen tone ne Facebook: Real Estate&Consulting ose te kopjoni linkun me poshte:

https://www.facebook.com/Real-EstateConsulting-181745562171431/

045319625
sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim