Lokal me qera ne Dragodan, kati perdhes e larte

Jepet me qera nga: Real estate&consulting 22 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

960 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lokal me qera ne Dragodan
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet ne katin perdhes e larte dhe eshte i pershtatshem per cdo destinim biznesor. 045319625. Sadatalija.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim