Lokal me qera

Jepet me qera nga: Lumni 18 Gsh 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Mayer
Sipërfaqe: 270 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj lokalin 270 m2 me qera lokali gjendet perballe kolegjit fama ne Prishtine. nLokali eshte i pershtatshem per zyre.
Info ne tel>045 272 705 dhe
049 511 596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim