Lokali gjendet ne Pejton, te Ambasada e Italise

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 22 Pri 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali gjendet ne Lagjen Pejton, rruga Muje Ulqinaku, te Ambasada e Italise.

Lokali gjendet ne katin perdhes dhe ka 5 hapsira per zyre dhe 2 banjo.

045319625
recagency.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim