Lokali ipet me qira rruga -B- Mati 1

Jepet me qera nga: Arben 10 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali ipet me qira,tersishte i rregullun dhe shum i përshtatshum për biznes.
Siperfaqja 160 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim