Lshoj Banes Ekskluzive me Qera

Jepet me qera nga: Agjencioni KALABRIA Sot 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lshoj Banes Ekskluzive me Qera Banesa esht afer viva freshit te mati 1 esht ne katin e 6 esht e mobiluar tersisht dhe ka nje pamje te mir ka edhe Garazhd personale Banesa ka ket renditje:
Sallon me Kuzhin
Dy Dhoma Gjumi
Banjo
Terac
Garazhd
Tel.044442969 ose 049215785
Qmimi.400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim