Lshoj Banes me Qera te Super Viva

Jepet me qera nga: Agjencioni Kalabria Dje 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lshoj Banes me qera te mati 1 afer super vives Banesa esht e mobiluar tersisht dhe a ket renditje:

Sallon me Kuzhin
Dy Dhoma Gjumi
Banjo
Dy Teraca

Tel.044442969 ose 049556695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim