Ne Dardani leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Milazim bajrami 29 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Ne dardani te Kroi i bardhe leshohet banesa me qera e pershtatshme per qifte dhe studente banesa gjendet ne katin perdhese e kompletuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim