OFERT- Banes 2 Dhomshe me Qira te Parku i Qytetit

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 17 Jan 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Busti Isa Kastrati
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira te Parku i Qytetit - Kodi 0594

Lokacioni: Te busti Isa Kastrati

Siperfaqe: 95 m2

Kati 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Sigurim me Kamera 24 H

Lifti dhe Mirembatja e Hymjes jane te Pagura per 1 Vit nga Pronari.

Çmimi 280 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim