QIRA. Banesë (+ per ZYRE) 95m2 me qira,B. i Dielli

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesë (edhe per ZYRE) 95m2 me qira në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet afër poliklinikës Zatriqi dhe ANADERM (100m larg Sh.F. Ismail Qemaili), është në katin e II-të dhe është I pozivionuar Jug-Perëndim.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (e ndarë nga salloni)
1. Banjo
1. WC
2. Ballkona
Banesa ka parking të mjaftueshëm, ka ujë 24orë si dhe është në vend ideal për jetesë apo zyre pune).

ID e shpalljes: 00211

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7
Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim