QIRA) Banesa me qira me Afat Te shkurter_Qender_

Jepet me qera nga: arber Dje 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshojme banesa me qira me AFATE TE SHKURTER (dite) dhe oferte me afat nje jave,te mobiluara perfekt dhe me dimenzione te ndryshme.
Ne qmim jane te perfshira te gjitha:Uji 24 h,Berllogu,Nxemja 24 h,Interneti,Peshqirat,mbulesat.

Kontakt_Viber
045/19 00 19 & 045/641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim