QIRA BANESE E PABANUAR ME PARE MOBILJE TE REJA

Jepet me qera nga: arber Dje 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira ne Lagjen Arberia gjindet tek komuna e re.
Banesa eshte nderim i Tregtis
Banesa eshte ne katin e pare ka 60 m2
Posedon sallonin e madh me kuzhin
Nje dhome te fjetjes
Nje banjo dhe ballkonin
Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja
banesa eshte e pa banuar me pare.

Kontakt_Viber_Arberi

045 19 00 19 & 044 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim